Agda Obuwie Męskie
+48 501 654 684

Comfort SystemOdpowiadając na zapotrzebowanie rynku na obuwie które charakteryzuje się wysoką elastycznością i komfortem firma Agda wdrożyła do produkcji nową linię wzorniczą Komfort.
Obuwie produkowane w naszej firmie jest wykonane w 100% ze skóry naturalnej najwyższej jakości, zastosowane są również specjalne wkładnki do obuwia wykonane z pianki powlekanej włóknem węglowym podwyższające w wysokim stopniu komfort podczas chodzenia.

Dbałość o najmniejsze detale wykończenia ,powoduje, że użytkowanie naszego obuwia jest przyjemne, a przede wszystkim zdrowe dla stóp i całego organizmu. Obuwie linii komfort charakteryzuje podwyższona tęgość: „F” „G” ”H” Dla modeli półbutów wizytowych zastosowano nietypowe rozmiary obuwia męskiego 38 – 48.

Asortyment linii wzorniczej komfort marki AGDA obejmuje: półbuty, sztyblety, trzewiki, mokasyny, kozaki w bogatej kolorystyce i różnorodnych fasonach.
W roku 2020 w związku z ciężką sytuacją zaistniałą na rynku obuwniczym linia Komfort została poszerzona o obuwie damskie .