Agda Obuwie Męskie
+48 501 654 684

O firmieHistoria naszej firmy zaczyna się od 1980 roku, kiedy Edward Moskała założył zakład cholewkarski który świadczył usługi szycia cholewek dla szewców z okolic Kalwarii Zebrzydowskiej.
Pod koniec lat 80 zdecydował się na poszerzenie swojej działalności poprzez otwarcie zakładu szewskiego w którym zapoczątkował produkować buty.
Na początku buty były produkowane ręcznie, w miarę rozwoju firmy produkcja ręczna przekształciła się w produkcje maszynową. Dzięki temu podnieśliśmy jakość jak i efektywność naszych wyrobów.

Na przestrzeni 30 lat działalności naszej firmy zostało wyszkolonych kilkudziesięciu uczniów w zawodzie obuwnik. Zostało to docenione przyznaniem „Złotej Odznaki Rzemiosła”.
Od kilku lat dzięki pracy młodszego pokolenia firma zaczęła się rozwijać poprzez unowocześnienie parku maszynowego i rozbudowę. Dzięki czemu z zakładu rzemieślniczego stała się niewielką fabryką. Część butów które produkujemy trafia do czołowych Polskich sieci obuwniczych, oraz do sklepów specjalizujących się w sprzedaży ubrań oraz butów dla panów.
Staramy się rozwijać i podnosić jakość naszych wyrobów, oraz podążać za trendami.

Chcemy podkreślić że nasze buty są produkowane w 100% wyłącznie ze skór naturalnych , i cały proces produkcji odbywa się w Polsce.